Strona: Obrona rozprawy doktorskiej mgra Tomasza Szczepańskiego / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Obrona rozprawy doktorskiej mgra Tomasza Szczepańskiego

2017-06-13
, red.  Sylwia Kudła

W dniu 13 czerwca 2017 roku na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Tomasza Szczepańskiego, pracownika Katedry Fizyki i Inżynierii Medycznej Politechniki Rzeszowskiej. Temat rozprawy to: „Transport ładunku i spinu oraz akumulacja spinowa w magnetycznych złączach tunelowych”, a promotorem pracy doktorskiej był Pan prof. dr. hab. inż. Vitalii Dugaev z Katedry Fizyki i Inżynierii Medycznej Politechniki Rzeszowskiej.