Strona: Egzamin dyplomowy dla studentów matematyki studiów II stopnia / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

logo_jpg32024.jpg

Egzamin dyplomowy dla studentów matematyki studiów II stopnia

2017-05-05
, red.  Urszula Bednarz

Egzamin weryfikujący efekty kształcenia osiągnięte podczas studiów na kierunku matematyka dla studentów II stopnia odbędzie się

• I termin 5.06.2017 r. (poniedziałek) o godz.11.15 w sali V6
  • II termin 19.06.2017 r. (poniedziałek) o godz.11.15 w sali V6

• termin poprawkowy 30.06.2017 r. (piątek) o godz.11.15 w sali V5

Studenci zapisują się na dany termin egzaminu w Dziekanacie do 7 dni przed datą egzaminu. Student na egzamin zgłasza się z ważnym dokumentem tożsamości.

Szczegółowe zasady przeprowadzania egzaminu dyplomowego na studiach I i II stopnia na WMiFS określa Uchwała Rady Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej z dnia 22.02.2017 r. (dostępna w zakładce Praca dyplomowa).