Organizacja kształcenia w semestrze letnim 2020/21

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 7/2021 Rektora PRz z dnia 29 stycznia 2021 r. w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 kształcenie na Politechnice Rzeszowskiej prowadzone będzie w formie hybrydowej tj. część zajęć odbywać się będzie w formie zdalnej,  a część w formie stacjonarnej.  Obligatoryjnie w formie zdalnej prowadzone będą:

• wykłady
  • lektoraty z języków obcych.

Obligatoryjnie w formie stacjonarnej (z wyłączeniem wykładów) w siedzibie Uczelni prowadzone będą zajęcia przewidziane do realizacji na ostatnim roku studiów pierwszego lub drugiego stopnia, w tym badania konieczne do przygotowania pracy dyplomowej.

Pozostałe formy zajęć mogą być prowadzone stacjonarnie lub zdalnie.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć prowadzonych na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej w formie zdalnej i stacjonarnej z podziałem na poszczególne kierunki zamieszczono w poniższych linkach

Sposób organizacji kształcenia może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemicznej. Dziekan może podjąć decyzję o zwiększeniu liczby zajęć prowadzonych w sposób zdalny lub o przejściu wyłącznie na sposób zdalny.