Organizacja kształcenia w semestrze zimowym 2020/21

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 83/2020 Rektora PRz z dnia 7 września 2020 r. w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 kształcenie na Politechnice Rzeszowskiej prowadzone będzie w formie hybrydowej tj. część zajęć odbywać się będzie w formie zdalnej,  a część w formie stacjonarnej.  Obligatoryjnie w formie zdalnej prowadzone będą:

• wykłady
  • seminaria dyplomowe
  • lektoraty z języków obcych

Pozostałe formy zajęć mogą być prowadzone stacjonarnie lub zdalnie.

Decyzją  dziekana wydziału, do którego przypisany jest dany kierunek liczba zajęć prowadzonych zdalnie może zostać zwiększona o inne formy zajęć niż te, które wymieniono powyżej jako obligatoryjnie prowadzone w formie zdalnej. Ilość takich zajęć uzależniona będzie od specyfiki danego kierunku.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć prowadzonych na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej w formie zdalnej i stacjonarnej z podziałem na poszczególne kierunki zamieszczono w poniższych linkach

Dokładne rozkłady zajęć zostaną udostępnione co najmniej na tydzień przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Przyjęty na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej plan organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 może ulec zmianie w przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną w kraju.   Dziekan Wydziału może wówczas podjąć decyzję o zwiększeniu liczby zajęć prowadzonych w sposób zdalny lub o przejściu wyłącznie na tryb zdalny.