Strona: Pierwsza obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie matematyka na PRz / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Pierwsza obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie matematyka na PRz

2024-03-26
, red.  Urszula Bednarz
mgr A.Michalski

21.03.2024 roku na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Adriana Michalskiego z Zakładu Matematyki Dyskretnej .Tytuł rozprawy to "Zbiory (1,2)-dominujące w grafach".  Promotorem rozprawy jest dr hab. Iwona Włoch, prof.PRz.

Recenzentami pracy są:

• dr hab. Elżbieta Sidorowicz, prof.UZ z Wydziału Matematyki Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego,
  • prof.dr hab. Jarosław Grytczuk z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej,
  • prof. dr hab. Mariusz Woźniak z Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

Komisja doktorska jednomyślnie przyjęła rozprawę. Warto podkreślić, że była to pierwsza obrona w dyscyplinie matematyka na Politechnice Rzeszowskiej.

Panu mgr. Adrianowi Michalskiemu serdecznie gratulujemy udanej obrony i życzymy wielu kolejnych sukcesów!