Strona: Rusza nabór wniosków o stypendium marszałka województwa podkarpackiego / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Rusza nabór wniosków o stypendium marszałka województwa podkarpackiego

2023-10-17

Uprzejmie informujemy, że 16 października br. ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendium marszałka województwa podkarpackiego dla studentów pierwszego roku studiów, podejmujących studia po raz pierwszy. Wysokość stypendium w 2023 r. wynosi min. 3000 zł brutto dla jednego studenta. Stypendium wypłacone będzie jednorazowo. Termin składania wniosków potrwa do 27 października br.

Szczegółowe warunki oraz tryb i terminy postępowania przy udzielaniu pomocy stypendialnej dla studentów określa regulamin programu stypendialnego pn. „Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2023/2024” znajdujący się w zakładce: Stypendia dla studentów.

Wnioski o przyznanie stypendium marszałka województwa podkarpackiego należy wypełnić na portalu internetowym województwa podkarpackiego https://cu.podkarpackie.pl, w którym jest udostępniony tzw. generator wniosków.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departament Edukacji, Nauki i Sportu, ul. Lubelska 4, pokój nr 117 telefon: 17 743 31 69, adres
e-mail: dek@podkarpackie.pl.