Strona: 64 edycja Konkursu im. Józefa Marcinkiewicza / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

64 edycja Konkursu im. Józefa Marcinkiewicza

2020-07-09

Oddział Toruński Polskiego Towarzystwa Matematycznego ogłasza 64. edycję Konkursu im. Józefa Marcinkiewicza na najlepszą pracę studencką z matematyki.

Nagrody przyznaje jury konkursu, które powoływane jest przez organizatora konkursu. W edycji 2020 fundatorem nagród będzie APATOR S.A.oraz Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.

Prace należy przesyłać na adres: Oddział Toruński PTM, 87-100 Toruń, ul. Chopina 12/18 do dnia 30 września 2020 roku.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz nazwiska laureatów z lat poprzednich są zamieszczane na stronie PTM www.ptm.org.pl w zakładce NAGRODY I KONKURSY.