Strona: Aktualności TVP Rzeszów o pilotażowym cyklu lekcji online / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Aktualności TVP Rzeszów o pilotażowym cyklu lekcji online

2020-12-09

W dniu 7.12.2020 roku Pani Prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz była gościem  Aktualności TVP Rzeszów o godz.17:30. Rozmowa dotyczyła pilotażowego cyklu lekcji online z matematyki i fizyki, który rozpoczął się na WMiFS przy współpracy z IV LO w Rzeszowie. Pani prorektor opowiedziała w jaki sposób w sytuacji pandemicznej Politechnika Rzeszowska podtrzymuje współpracę ze szkołami w regionie.

W trakcie rozmowy pokazane zostały fragmenty wykładu dra Krzysztofa Piejki dla uczniów IV LO, który odbył się poprzez platformę Microsoft Teams.

Całą rozmowę można obejrzeć pod linkiem od 1:50 minuty