Strona: Ambasadorowie Karier UE / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Ambasadorowie Karier UE

2021-03-01

Studenci PRz mogą wziąć udział  w promocji możliwości pracy w instytucjach UE poprzez zgłoszenie się do programu dla studentów-ambasadorów „EU Careers”.

W ramach tego programu chętni studenci będą mieli okazję:

• uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy w instytucjach UE i rozpowszechniać je wśród studentów
  • nawiązać współpracę ze studentami z całej Europy
  • zdobyć podczas studiów doświadczenie zawodowe
  • zdobyć doświadczenie w dziedzinie wystąpień publicznych, marketingu i HR-u
  • wziąć udział w szkoleniach przygotowawczych i przez cały czas trwania programu korzystać z pomocy trenera
  • nawiązać kontakt z wysokimi rangą urzędnikami instytucji UE
  • uzyskać list polecający zawierający informacje o wynikach swojej pracy

Nabór trwa do 3 marca 2021 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie http://ambasadorue.prz.edu.pl/