Strona: Debata kandydatów na Rektora z członkami wspólnoty Uczelni / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Debata kandydatów na Rektora z członkami wspólnoty Uczelni

2020-04-10

W imieniu Uczelnianej Komisji Wyborczej PRz informujemy, że w dniu 16 kwietnia 2020 r. (czwartek) w godz. od 10.00 do 12.30 odbędzie się debata kandydatów na Rektora z członkami wspólnoty Uczelni. Z uwagi jednak na ograniczenia wynikające z przepisów prawa, debata odbędzie się sposobem on-line i będzie transmitowana na żywo dla wszystkich członków wspólnoty Uczelni.

Tematyka debaty obejmować będzie:

1) zarys strategii Uczelni,

2) wizję rozwoju naukowego Uczelni,

3) wizję rozwoju kadrowego Uczelni,

4) sprawy studenckie,

5) plany finansowe i inwestycyjne Uczelni,

6) sprawy różne.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:

dr inż. Michał Inglot, prof. PRz

dr Dorota Bród