Strona: Doktorat z matematyki w Katedrze Analizy Nieliniowej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Doktorat z matematyki w Katedrze Analizy Nieliniowej

2018-11-29
, red.  Andrzej Bąk

W dniu 26 listopada 2018 roku Rada Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie nadała Panu mgr. Szymonowi Dudkowi stopień doktora nauk matematycznych.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej pt. "Twierdzenia o punktach stałych i miary niezwartości w przestrzeniach Banacha i Frécheta oraz ich zastosowania do nieliniowych równań całkowych" odbyła się na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS 21 listopada 2018 r. Promotorem pracy doktorskiej był Pan dr hab. Leszek Olszowy, prof. PRz.

Pan dr Szymon Dudek jest pracownikiem Katedry Analizy Nieliniowej WMiFS. Jego główne zainteresowania naukowe koncentrują się wokół analizy funkcjonalnej, równań całkowych oraz teorii punktu stałego.

Panu doktorowi gratulujemy