Strona: Doktorat z matematyki w Zakładzie Matematyki Dyskretnej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Doktorat z matematyki w Zakładzie Matematyki Dyskretnej

2018-11-09
, red.  Andrzej Bąk

W dniu 8 listopada 2018 roku Rada Wydziału Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie nadała Panu mgr Pawłowi Bednarzowi stopień doktora nauk matematycznych.

Publiczna obrona rozprawy "Podwójnie dominujące jądra w grafach i ich produktach" odbyła się na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH 18 października. Promotorem pracy doktorskiej była Pani dr hab. Iwona Włoch.

Pan dr Paweł Bednarz jest pracownikiem Zakładu Matematyki Dyskretnej WMiFS i pierwszym absolwentem kierunku matematyka prowadzonego na WMiFS, który uzyskał stopień doktora nauk matematycznych.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!