Strona: Doktorat z matematyki w Zakładzie Topologii i Algebry / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Doktorat z matematyki w Zakładzie Topologii i Algebry

2017-05-26

W dniu 25 kwietnia 2017 r. w Instytucie Matematyki na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgra Grzegorza Sroki, pracownika Zakładu Topologii i Algebry. Temat rozprawy doktorskiej to: Nierówności typu A. A. Markowa i W. A. Markowa w normach Lp, a promotorem była Pani dr hab. Leokadia Białas-Cież z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!!