Strona: Dotacja na zakupy inwestycyjne z budżetu województwa podkarpackiego / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Dotacja na zakupy inwestycyjne z budżetu województwa podkarpackiego

2021-07-18

Samorząd Województwa Podkarpackiego przekazał podkarpackim uczelniom dotacje na zakupy inwestycyjne. Przedstawiciele dziesięciu szkół wyższych podpisali umowy na dofinansowanie. Umowę w tej sprawie podpisał rektor naszej uczelni prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik i wicemarszałek Piotr Pilch.

Politechnika Rzeszowska otrzymała 230 tys. zł na realizację przedsięwzięcia pn. „Doposażenie stanowisk laboratoryjnych dydaktyczno-badawczych na potrzeby nowo utworzonych/nowych kierunków studiów na Politechnice Rzeszowskiej”. Rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik poinformował, że uczelnia przeznaczy te środki na doposażenie stanowisk laboratoryjnych na trzech wydziałach: Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej, Wydziale Elektrotechniki i Informatyki oraz na Wydziale Chemicznym.