Strona: Dr Nurlan Abiev z Kazachstanu z wizytą na WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Dr Nurlan Abiev z Kazachstanu z wizytą na WMiFS

2019-03-11
, red.  Andrzej Bąk

W dniach 4-8 marca 2019 roku w ramach programu Erazmus+  na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej gościł dr Nurlan Abiev z Taraz State University z Kazachstanu.

W ramach trwającego kilka dni pobytu Pan dr Abiev prowadził zajęcia ze studentami studiów II-go stopnia na kierunku matematyka. Pobyt dra Abieva był okazją do wymiany doświadczeń zarówno w obszarze dydaktycznym jak i naukowym.