Strona: Dziekanat Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Dziekanat Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej

2020-03-17

W związku z wprowadzonym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego pracownicy Dziekanatu Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej od dnia 17 marca 2020 roku (do odwołania) załatwiają wszelkie sprawy studenckie WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną lub telefoniczną:

• Kierownik Administracyjny Wydziału:

mgr Celina Preis:  tel. 17 865 1918, 17 865 1303,   e-mail: dwmifs@prz.edu.pl

• Obsługa studentów kierunku inżynieria i analiza danych (studia stacjonarne I stopnia) oraz studentów kierunku matematyka (studia stacjonarne II stopnia):

mgr Halina Tendera: tel. 17 865 1785,   e-mail: halina@prz.edu.pl

• Obsługa studentów kierunku matematyka (studia stacjonarne I stopnia):

mgr Adrianna Jaczewska: tel. 17 743 2441,   e-mail: ajaczew@prz.edu.pl

• Obsługa studentów kierunku inżynieria medyczna (studia stacjonarne I stopnia):

mgr Alan Głód: tel. 17 743 2440,   e-mail: alang@prz.edu.pl

• Wydziałowy koordynator ds. systemu USOS:

mgr inż. Agnieszka Kozłowska-Bogusz: 17 865 1680,   e-mail: abogusz@prz.edu.pl