Strona: Dzień otwarty dla studentów / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Dzień otwarty dla studentów

2023-04-20

Dyrektor Instytutu Fizyki Jądrowej im. H. Niewodniczańskiego  Polskiej Akademii Nauk serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty dla studentów, który odbędzie się 28 kwietnia 2023 r. od godz. 11:00 do 14:00. Instytut znajduje się w Krakowie przy ul. Radzikowskiego 152.

Szczególne zaproszenie jest kierowane do studentów, którym bliskie są zagadnienia z zakresu fizyki i nauk pokrewnych i którzy pragną związać swoją przyszłość z pracą naukową w renomowanych międzynarodowych zespołach badawczych.

Więcej informacji znajduje się na stronie: