Strona: Dzień Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Dzień Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej

2024-05-20
, red.  A.Turek, U.Bednarz
Wydziałowy Samorząd Studencki serdecznie zaprasza studentów naszego wydziału na pierwszy w historii naszej uczelni Dzień Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej
"Dzień Matematyka".
Wydarzenie rozpocznie się 22 maja o godz. 13:00 w Strefie Kultury Studenckiej ( Budynek ,,O" ).
W ramach tego wydarzenia zostały przewidziane następujące atrakcje:

• atrakcje Kół Naukowych WMiFS,
  • quiz wiedzy matematyczno-fizyczno i ogólnej ( wystartuj ze swoją drużyną i zdobądź wydziałowy puchar!!!),
  • koło fortuny z nagrodami,
  • występ Zespołu „Forte",
  • gry studenckie,
  • wieczorne karaoke (godz.20:00)
Do wygrania vouchery na pizzę, gadżety wydziałowe oraz wiele innych niespodzianek!
W związku z Dniem Matematyka Rektor PRz ustalił w dniu 22 maja 2024 r. od 12:00 godziny rektorskie wolne od zajęć dydaktycznych bez obowiązku ich odrabiania dla studentów Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.
Gorąco zachęcamy do wspólnej integracji i wzięcia udziału w tym wydarzeniu!