Strona: Egzamin dyplomowy dla studentów inżynierii medycznej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Egzamin dyplomowy dla studentów inżynierii medycznej

2021-02-03

W dniach 27.01.2021 roku oraz 03.02.2021 roku odbyła się pierwsza część egzaminu dyplomowego dla studentów inżynierii medycznej mająca na celu weryfikację efektów uczenia się po 3,5 roku nauki. To już ostatni etap studiów - studenci pojawili się osobiście w murach uczelni, aby napisać ten egzamin w reżimie sanitarnym. Była to też okazja do spotkania się po kilku miesiącach zdalnych zajęć.

Wszystkim studentom przystępującym do egzaminu dyplomowego życzymy powodzenia!