Strona: Finał konkursu POSTER MASTER / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Finał konkursu POSTER MASTER

2023-06-24
, red.  U.Bednarz

W dniu 22.06.2023 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej. Do konkursu przystąpili studenci ostatniego semestru studiów II stopnia z kierunku inżynieria w medycynie przygotowując postery:

• inż. Katarzyna Grzywacz - BADANIE UŻYTECZNOŚCI WYBRANYCH MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH DO ZASTOSOWAŃ W INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ – wybrane zagadnienia,
  • inż. Mateusz Drąg - POMIAR NATLENIENIA KRWI.

Studenci zaprezentowali wyniki swoich badań, które uzyskali przygotowując swoje prace magisterskie. Komisja Konkursowa doceniając merytoryczne przygotowanie do dyskusji, staranność wykonania posterów oraz odwagę za udział w nowym konkursie zdecydowała przyznać dwie pierwsze nagrody ex aequo. Nagrody za I miejsca wynoszą 500 zł.

Zgodnie z regulaminem konkursu również studenci naszego wydziału z ostatniego semestru studiów II stopnia w wyniku głosowania przyznali swoją nagrodę. Zwycięzcą w głosowaniu studentów został inż. Mateusz Drąg. Nagroda od studentów wynosi 300 zł.

Fundatorami nagród pieniężnych w konkursie byli Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej oraz firma OPTeam.

Nagrodzone postery zostaną zamieszczone na stronie internetowej wydziału w Księdze Posterów.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!