Strona: Inauguracja roku akademickiego 2020/21 dla studentów I roku studiów I stopnia. / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Inauguracja roku akademickiego 2020/21 dla studentów I roku studiów I stopnia.

2020-09-24

Serdecznie zapraszamy studentów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunkach inżynieria medyczna, inżynieria i analiza danych oraz matematyka, na wydziałową inaugurację roku akademickiego 2020/20021, podczas której odbędzie się tzw. immatrykulacja, czyli ceremonia przyjęcia nowych studentów do grona społeczności akademickiej Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, połączona z uroczystym ślubowaniem. Będzie to również okazja do spotkania z władzami dziekańskimi Wydziału, przedstawicielami Samorządu Studenckiego, a także uzyskania szczegółowych informacji dotyczących organizacji roku akademickiego.

Inauguracja odbędzie się w dniu 1 października 2020 r. w sali wykładowej V-2, mieszczącej się w budynku Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego PRz (budynek V) przy al. Powstańców Warszawy 12.  Ze względu na procedury obowiązujące w uczelni studenci zobowiązani są wziąć udział w spotkaniu zgodnie z następującym harmonogramem.

Inżynieria medyczna - godz. 8:00.

Inżynieria i analiza danych (osoby o nazwiskach od A do Ł) - godz. 9:30.

Inżynieria i analiza danych (osoby o nazwiskach od M do Ż) - godz. 11:00.

Matematyka - godz. 12:30.

W inauguracji wydziałowej mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, nie podlegające kwarantannie lub izolacji domowej. Wszyscy uczestnicy spotkania zobowiązani są do posiadania maseczki ochronnej lub przyłbicy oraz własnych przyborów do pisania. Prosimy o przybycie na inaugurację nie wcześniej niż 15 minut przed zaplanowanym terminem. Należy również pamiętać o zdezynfekowaniu rąk i zachowaniu dystansu społecznego.

Informujemy, że od dnia 1 października br. w systemie USOS-web udostępniony zostanie formularz „ŚLUBOWANIE”.

Zatwierdzenie wersji elektronicznej ślubowania jest równoznaczne z nabyciem praw studenta i przyjęciem w poczet studentów Politechniki Rzeszowskiej. Niezłożenie ślubowania skutkuje skreśleniem z listy studentów.

Jednocześnie informujemy, że wydawanie zaświadczeń będzie możliwe w kolejnym dniu roboczym po potwierdzeniu ślubowania w formie elektronicznej.