Strona: Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty

2021-06-10

Instytut Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty.

Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca 2021 w godzinach od 11:00 do 14:30 i będzie miało charakter online.

Dzień Otwarty adresowany jest do wszystkich studentów, którym bliska jest fizyka i nauki pokrewne, zainteresowanych pracą naukową w renomowanych, międzynarodowych zespołach badawczych. Podczas spotkania przedstawione będzie tematyka badań prowadzonych w IFJ PAN. Pokazane zostaną laboratoria. Przedstawiona będzie oferta praktyk studenckich i prac dyplomowych. Wyjaśnione zostanie jak zostać doktorantem IFJ PAN. Studenci będą mogli także porozmawiać z potencjalnymi opiekunami.

Szczegółowy program znajduje się pod adresem https://www.ifj.edu.pl/edukacja/oferta-dla-studentow/dzien-otwarty/2021.