Strona: Inżynieria medyczna - wybór tematu pracy dyplomowej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Inżynieria medyczna - wybór tematu pracy dyplomowej

2020-03-30

Do dnia 30 kwietnia 2020 r. studenci III roku kierunku inżynieria medyczna powinni dokonać wyboru tematu pracy dyplomowej. W obecnej sytuacji nie będzie możliwe podpisanie przez opiekuna, kierownika jednostki oraz studenta Karty przydziału pracy dyplomowej. Dlatego studenci po częściowym wypełnieniu Karty przydziału pracy (w pliku worda) odeślą ją pocztą e-mail do swojego opiekuna pracy w celu uzupełnienia następujących informacji:

Tytuł pracy……………………………………………………………….

Krótki opis pracy…………………………………………………………

Wymagany termin zakończenia pracy………………………………..

ponadto opiekun powinien wpisać bieżącą datę w polu

Data i podpis opiekuna pracy………………………………………….

Po uzupełnieniu opiekun powinien odesłać Kartę przydziału pracy pocztą e-mail do studenta.