Strona: IV Ogólnopolski Konkurs Polskiego Towarzystwa Informatycznego na najlepsze prace dyplomowe / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2024-07-01
, red.  Urszula Bednarz

Zapraszamy studentów  do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Polskiego Towarzystwa Informatycznego na najlepsze prace i projekty inżynierskie z informatyki.

Prace dyplomowe bądź projekty inżynierskie muszą dotyczyć informatyki, a obrona pracy (złożenie projektu) odbyła się w okresie między 16.03.2023 r. a 15.07.2024 r. Do zdobycia są atrakcyjne nagrody.

Termin nadsyłania prac upływa 15.07.2024 roku.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących zgłoszenia się do konkursu znajduje się na stronie https://kpi.pti.org.pl/

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.