Strona: Konkurs 5 kg fizyki / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Konkurs 5 kg fizyki

2021-10-01

Wspólnie z wydawnictwem OpenStax (wydawcą otwartego podręcznika akademickiego z fizyki) organizujemy konkurs dla studentów i wykładowców  dotyczący promocji podręczników z fizyki, w którym nagrodą będzie pięć kilogramów fizyki w postaci papierowego egzemplarza podręcznika „Fizyka dla szkół wyższych”.  Konkurs trwa od dziś do końca października.

Nasz wydziałowy facebook jest gospodarzem dla tego konkursu (proszę o przekazywanie dalej i "lajkowanie"):

1. Nagraj krótki filmik z wypowiedzią na temat podręcznika, rozpoczynając od słów: „Podręcznik „Fizyka dla szkół wyższych” …”. Powiedz np. co sądzisz o podręczniku; dlaczego z niego korzystasz; czy pomaga Ci w nauce przed egzaminami lub wszystko to, co chcesz, żeby usłyszeli studenci, którzy jeszcze nie wiedzą o darmowych podręcznikach OpenStax. Filmik nie powinien być dłuższy niż 30 sekund.
  2. Wyślij pracę konkursową do organizatora konkursu, fundacji OpenStax Poland, na adres kontakt@openstax.pl. W przypadku plików większych niż 25 MB skorzystaj z WeTransfer.
  3. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 31 października 2021 r.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na udział w konkursie – już teraz możesz korzystać z podręcznika, bez opłat i ograniczeń na www.openstax.pl/podreczniki, a także pobrać go w pliku pdf. Do “Fizyki dla szkół wyższych” warto zajrzeć nie tylko na potrzeby pracy konkursowej. Zapewniamy, że będzie to korzystne także ze względu na tok studiów.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie http://bit.ly/Regulamin_Fizyka_dla_szkol_wyzszych_PolRz

Czekamy na Wasze zgłoszenia!