Strona: Laureaci rankingu Perspektyw z wizytą w laboratoriach studenckich i naukowych / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Laureaci rankingu Perspektyw z wizytą w laboratoriach studenckich i naukowych

2022-03-23

Po uroczystej gali Podkarpackiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022, która odbyła się na Politechnice Rzeszowskiej w dniu 16.03.2022 r. najlepsi uczniowie szkół średnich odwiedzili laboratoria znajdujące się na naszym Wydziale. Uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu oraz IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie po pracowniach studenckich oprowadzali pracownicy KFiIM - dr Violetta Bednarska-Buczek oraz dr Tadeusz Jasiński.