Strona: Medal Primus Inter Pares / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Medal Primus Inter Pares

2022-05-02

W dniu 28.04.2022 roku podczas posiedzenia Senatu odbyło się uroczyste wręczenie medali Primus Inter Pares dla najlepszych absolwentów PRz w roku akademickim 2020/2021. Medale, dyplomy i nagrody najlepszym absolwentom wręczyli przewodniczący Rady Fundacji Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej Roman Krzystyniak, prezes Zarządu Fundacji Grzegorz Król i rektor PRz prof. dr. hab. inż. Piotr Koszelnik.

Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej  nagrodę otrzymała pani mgr Anna Kosiorowska, absolwentka kierunku matematyka, która jest obecnie pracownikiem Zakładu Matematyki Dyskretnej.

Pani magister serdecznie gratulujemy!