Strona: Medal „PRIMUS INTER PARES” dla absolwentki WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Medal „PRIMUS INTER PARES” dla absolwentki WMiFS

2019-12-12

W dniu 12 grudnia 2019 roku podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej wręczono medale „PRIMUS INTER PARES” dla najlepszych absolwentów Politechniki Rzeszowskiej. Są one ufundowane przez Fundację Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej i są przyznawane za wybitne wyniki w nauce oraz za działalność na innych płaszczyznach życia akademickiego, mających istotny wpływ na kreowanie wizerunku Politechniki Rzeszowskiej.
Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosownej medal „PRIMUS INTER PARES” został przyznany absolwentce studiów drugiego stopnia na kierunku matematyka Pani mgr Justynie Ścibisz.

Serdecznie gratulujemy!