Strona: Medale Komisji Edukacji Narodowej dla pracowników WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Medale Komisji Edukacji Narodowej dla pracowników WMiFS

2018-10-17

W dniu 05.10.2018 roku podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2018/2019 pracownicy WMiFS dr Urszula Bednarz, dr Mariusz Trybus, dr Sławomir Wolski, dr Krzysztof Piejko, dr Małgorzata Wołowiec-Musiał za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania otrzymali Medale Komisji Edukacji Narodowej. Ponadto dr Sławomir Wolski odznaczony został Brązowym Krzyżem Zasługi. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich odznaczonych za wieloletnią i sumienną pracę na rzecz rozwoju naszej Uczelni.