Strona: Możliwość studiowania w Chinach. / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Możliwość studiowania w Chinach.

2017-10-06
, red.  Andrzej Bąk

Informujemy, że istnieje możliwość odbycia studiów w semestrze letnim r.ak. 2017/2018 w Chinach w Huazhong University of Science and Technology w Wuhanie.

Wymagania:

• co najmniej II rok studiów I stopnia
  • zgoda dziekana
  • dobra średnia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Termin składania podań: 20 października 2017 r. (piątek)  do godz. 15:00.  Składanie podań i szczegółowe informacje: Dział Współpracy Międzynarodowej, bud.V, pok. 213

We  wtorek 10 października odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych - bud. P, sala P-24, godz. 12.00.

Więcej informacji na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej: