Strona: Nagrody dla studentów / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Nagrody dla studentów

2021-06-17

W dniu 14.06.2021 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla studentów za działalność studencką w roku akademickim 2020/2021. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy wielu aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych. Wyróżnionych zostało 56 studentów. Listy gratulacyjne wręczyli prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz w asyście przedstawicieli władz poszczególnych wydziałów.

Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej nagrody otrzymali:

• Magdalena Grodecka,
  • Patryk Gronkiewicz,
  • Gabriela Hadam,
  • Katarzyna Rozner,
  • Piotr Gul (nagroda z Samorządu Studenckiego)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!