Strona: Nagrody rektora dla studentów / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Nagrody rektora dla studentów

2022-06-02

W dniu 27 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród rektora dla studentów jako podziękowanie za ich całoroczne zaangażowanie w życie uczelni. Listy gratulacyjne wręczyli Prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz Prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz w asyście przedstawicieli władz dziekańskich. Uroczystość rozpoczęła się od występu wokalnego dwóch wyróżnionych studentek z naszego wydziału z kierunku matematyka pani Katarzyny Bieli i pani Klaudii Bukały. Nagrodzonych zostało 55 studentów. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy wielu aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych.

Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej nagrody uzyskali: Katarzyna Biela, Klaudia Bukała, Agnieszka Cebulak, Piotr Krawiec, Katarzyna Rozner. Za aktywną działalność w Samorządzie Studenckim wyróżnieni zostali: Maciej Gacek oraz Piotr Gul.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!