Strona: Nagrody Rektora i odznaczenia państwowe dla nauczycieli akademickich z WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Nagrody Rektora i odznaczenia państwowe dla nauczycieli akademickich z WMiFS

2016-01-05

17 grudnia 2015 roku podczas uroczystego posiedzenia Senatu PRz – jak co roku – zostały wręczone nagrody Rektora dla nauczycieli akademickich.
Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej nagrody indywidualne I stopnia otrzymali:

za uzyskanie tytułu naukowego profesora:

• prof. dr hab. inż. Vitalii Dugaev za uzyskanie tytułu profesora nauk fizycznych,

za uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego:

• dr hab. Janusz Sokół za uzyskanie stopnia doktora habilitowanego nauk matematycznych w dyscyplinie matematyka,
  • dr hab. inż. Tomasz Więcek za uzyskanie stopnia doktora habilitowanego nauk technicznych w dyscyplinie włókiennictwo,

za osiągnięcia dydaktyczne:

• prof. dr hab. Józef Banaś.

Nagrodę indywidualną II stopnia za uzyskanie stopnia naukowego otrzymał dr inż. Gaweł Żyła za uzyskanie stopnia doktora nauk fizycznych w dyscyplinie fizyka z wyróżnieniem.

Nagrodę z własnej inicjatywy JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej za osiągnięcia organizacyjne na rzecz Politechniki Rzeszowskiej w 2014 r. otrzymała Pani Dziekan dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz.

Odznaczenie państwowe – Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymała Pani dr hab. Henryka Czyż, prof. PRz. Odznaczenie to stanowi nagrodę dla osób cywilnych za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu PRz wyróżnieni zostali również studenci z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej. Medal Fundacji Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej „Primus Inter Pares” został wręczony Panu Adrianowi Michalskiemu, absolwentowi kierunku matematyka studiów I stopnia, obecnie studentowi tego samego kierunku na studiach II stopnia.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!