Strona: Nowa pracownia komputerowa dla studentów WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Nowa pracownia komputerowa dla studentów WMiFS

2021-01-07

Od letniego semestru roku akademickiego 2020/2021 studenci Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej będą mogli korzystać z nowej pracowni komputerowej.  Pracownia powstaje w budynku L-27 w sali 101 A i przeznaczona  jest głównie dla studentów kierunku inżynieria i analiza danych.

Utworzenie nowej pracowni komputerowej było konieczne ze względu na zwiększającą się liczbę zajęć komputerowych naszych studentów. Dzięki nowej pracowni powiększa się nasza baza laboratoryjna i tym samym  polepsza jakość kształcenia.