Strona: Obrona pracy doktorskiej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Obrona pracy doktorskiej

2017-06-01
, red.  Andrzej Bąk

W dniu 23.05.2017 r. na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr Rafała Nalepy pt. „Warunki zwartościowe w przestrzeni funkcji o utemperowanych przyrostach i ich zastosowanie w teorii równań całkowych”. Promotorem pracy doktorskiej był Pan prof. dr hab. Józef Banaś z Katedry Analizy Nieliniowej Politechniki Rzeszowskiej.
Komisja będzie pozytywnie opiniować na radzie wydziału o nadanie stopnia doktora nauk matematycznych w dyscyplinie matematyka .