Strona: Obrony prac magisterskich na kierunku inżynieria w medycynie / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Obrony prac magisterskich na kierunku inżynieria w medycynie

2024-07-12
, red.  Sławomir Wolski

W dniach 4 oraz 11 lipca 2024 r odbyły się obrony prac magisterskich studentów kierunku inżynieria w medycynie. Do obron przed komisją egzaminacyjną  przystąpiło 18 studentek i studentów prezentując wyniki swoich prac naukowych. Na uwagę zasługuje wysoki poziom prac – dla  trzech studentek komisja zawnioskowała o dyplom z wyróżnieniem.

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom - nowym magistrom inżynierom kierunku inżynieria w medycynie.