Strona: Odznaczenia dla pracowników WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Odznaczenia dla pracowników WMiFS

2019-10-11

W piątek 11 października 2019 r. Politechnika Rzeszowska zainaugurowała 69. rok akademicki 2019/2020. Podczas inauguracji wręczono także odznaczenia dla zasłużonych pracowników Uczelni. Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Brązowy Krzyż Zasługi otrzymała dr hab. Beata Rzepka, prof. PRz. Natomiast Medalem Komisji Edukacji Narodowej, nadanym przez Ministra Edukacji Narodowej, zostali wyróżnieni:

• dr Stanisław Wędrychowicz,
  • dr Katarzyna Wilczek.