Strona: Odznaczenia państwowe dla pracowników uczelni / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Odznaczenia państwowe dla pracowników uczelni

2021-07-04

W dniu 1.07.2021 roku  w auli V-1 odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych za zasługi oraz wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Ministra Edukacji i Nauki przyznał 12 pracownikom Politechniki Rzeszowskiej Krzyże Zasługi oraz 76 pracownikom  Medale za Długoletnią Służbę. Uroczystość poprowadził JM Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.

Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Srebrny Krzyż Zasługi otrzymała dr Urszula Bednarz z Zakładu Matematyki Dyskretnej. Krzyże zasługi pracownikom wręczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart w towarzystwie prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwony Włoch, prof. PRz.

Pani doktor serdecznie gratulujemy!