Strona: Odznaczenia państwowe dla pracowników WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Odznaczenia państwowe dla pracowników WMiFS

2019-12-12

W dniu 12 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej, podczas którego Wicewojewoda Podkarpacki Pani Lucyna Podhalicz wręczyła odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom Uczelni. Dwóch pracowników PRz zostało odznaczonych Brązowym Krzyżem Zasługi. Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymały 33 osoby, Medal Srebrny 17 osób, zaś Medal Brązowy 18 osób.

Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosownej uhonorowano:

Medalem Złotym za Długoletnią Służbę:

• mgr Halinę Tenderę,

Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę:

• dr Lilianę Rybarską-Rusinek,
  • mgr inż. Agnieszkę Kozłowską-Bogusz.

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy!