Strona: Oferta płatnego stażu dla studentów WMiFS od firmy Simon-Kucher & Partners / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Oferta płatnego stażu dla studentów WMiFS od firmy Simon-Kucher & Partners

2021-10-20

Zapraszamy studentów ostatnich roczników inżynierii i analizy danych i matematyki na spotkanie z przedstawicielami firmy Simon-Kucher & Partners.

Spotkanie  odbędzie się w piątek 22.10.2021 roku o godz. 10:30 w sali V-5.

Simon-Kucher & Partners to duża, międzynarodowa korporacja zajmująca się doradztwem strategicznym w zakresie pricingu, Firma oferuje studentom Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej płatny staż. Profil idealnego kandydata opiera się na wysokich zdolnościach analitycznych, ale również na umiejętności prezentacji danych.

Simon-Kucher & Partners może zaoferować ze swej strony: doświadczenie w międzynarodowym zespole projektowym, nauka przez doświadczenie, najnowocześniejsze programy operacyjne do analizy big data, sprzęt służbowy (laptop i telefon), możliwość pracy hybrydowej – to pracownik wybiera czy pracuje z biura w Warszawie czy z terytorium RP, wysokie wynagrodzenie oparte o umowę zlecenie na 3 lub 6 miesięcy. Po zakończeniu stażu, w przypadku chęci nawiązania stałego stosunku pracy przez obie strony: umowa o pracę i rozwój w strukturze organizacyjnej firmy.