Strona: Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej / Strona: 2

20 Maj

Dzień Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej

20-05-2024 r.
Wydziałowy Samorząd Studencki serdecznie zaprasza na pierwszy w historii naszej uczelni Dzień Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.
14 Maj

Profesor Andrey Varlamov z cyklem wykładów na WMiFS

14-05-2024 r.
Wybitny specjalista w zakrsie wybitnym specjalistą z teorii nadprzewodnictwa, fizyki metali oraz nanofizyki na WMiFS

12 Maj

Wykłady doktora Andriya Styahara w ramach programu Erasmus

12-05-2024 r.
W dniach 6.05-8.05.2024 r. z wizytą w ramach programu Erasmus na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej gościliśmy doktora Andriya Styahara z Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki
Zaproszenie na wykłady doktora Andriya Styahara
05 Maj

Zaproszenie na wykłady doktora Andriya Styahara

05-05-2024 r.
W dniach 6.05-8.05.2024 r. z wizytą w ramach programu Erasmus na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej gościć będzie doktor Andriy Styahar z Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki.

23 Kwi

System mobilności studentów MOSTECH

23-04-2024 r.
Zachęcamy studentów do wymiany krajowej w ramach systemu MOSTECH w semestrach zimowym i letnim w roku akademickim 2024/2025.
15 Kwi

Studenci inżynierii i analizy danych stypendystami Ministra Nauki

15-04-2024 r.
Studenci inżynierii i analizy danych pani inż. Magdalena Dul i pan inż. Vitalii Morskyi zostali stypendystami Ministra Nauki.

14 Kwi

Pierwszy doktorat w dyscyplinie matematyka na PRz

14-04-2024 r.
Rada Dyscypliny Matematyka nadała Panu mgr. Adrianowi Michalskiemu stopień doktora w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie matematyka.
10 Kwi

Studenci z Koła Naukowego Machine Learning zwycięzcami w hackathonie...

10-04-2024 r.
Studenci z Koła Naukowego Machine Learning zostali nagrodzeni w największym rzeszowskim hackathonie HackCarpathia.

Archiwum wiadomości