Strona: Pani Alicja Wysocka studentka pierwszego roku inżynierii w medycynie trenuje z sukcesami skok wzwyż / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2021-10-25

Miło nam poinformować, że Pani Alicja Wysocka studentka pierwszego roku inżynierii w medycynie jest Mistrzynią Polski Juniorów w skoku wzwyż. Pani Alicja trenuje od 4 lat. Stała również na podium Halowych Mistrzostw Polski. Jej rekord życiowy to 175cm. Pani Alicja zaczęła skakać na zawodach szkolnych w gimnazjum i od tamtej pory poczuła, że sport to jej wielka pasja. Nie wyobraża sobie życia bez codziennych treningów i zawodów. W przyszłym roku będzie walczyć o minimum na Mistrzostwa Świata Juniorów w Cali. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów zarówno w sporcie jak i w zdobywaniu wiedzy!