Strona: Pierwsi absolwenci studiów magisterskich na kierunku inżynieria i analiza danych / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2024-07-11
, red.  Urszula Bednarz
Absolwenci IiAD wraz z promotorami

W dniach 26.06., 3.07. oraz 10.07.2024 roku odbyły się obrony studentów na kierunku inżynieria i analiza danych na studiach magisterskich. Były to pierwsze obrony na tym kierunku na studiach drugiego stopnia. Wszyscy absolwenci przedstawili ciekawe prezentacje dotyczące wyników zawartych w swoich pracach magisterskich i bardzo dobrze odpowiadali na zadawane pytania. Tym samym uzyskali wysokie oceny końcowe na dyplomie.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!

Kolejne obrony odbędą się we wrześniu.