Strona: Pilotażowy cykl lekcji online z matematyki i fizyki / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Pilotażowy cykl lekcji online z matematyki i fizyki

2020-11-27

W ramach trwającej współpracy pomiędzy Wydziałem Matematyki i Fizyki Stosowanej PRz a IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie Biuro Rekrutacji i Promocji Kształcenia uruchomiło pilotażowy cykl lekcji online w zakresie matematyki i fizyki.

Podczas lekcji matematyki w klasie maturalnej prowadzonej przez Panią mgr Dorotę Gajdek zagadnienia dotyczące ciągów i ich granic w ujęciu akademickim przedstawił dr Krzysztof Piejko z Zakładu Modelowania Matematycznego. Przy wykorzystaniu platformy Teams zajęcia prowadzone były bezpośrednio z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.
Bardzo pozytywne informacje otrzymane po przeprowadzonych zajęciach, potwierdziły nasze przekonanie, że forma wsparcia jaką zaproponowaliśmy szkole będzie z korzyścią zarówno dla nauczycieli jak również uczniów - przyszłych studentów Politechniki Rzeszowskiej.