Strona: Plan inauguracji wydziałowych i zajęć organizacyjnych / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Plan inauguracji wydziałowych i zajęć organizacyjnych

2019-09-27
, red.  Andrzej Bąk

Poniżej przedstawiamy plan inauguracji wydziałowych i zajęć organizacyjnych dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia w roku akademickim 2019/2020 rozpoczynających zajęcia na kierunkach prowadzonych na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Inauguracja i zajęcia organizacyjne odbędą się w dniu 30 września (poniedziałek) w sali S-2 w następujących godzinach:

• 8.00 - 9.30 - kierunek: inżynieria medyczna
  • 10.00 - 11.30 - kierunki: matematyka, inżynieria i analiza danych