Strona: Wygrana studentów WMiFS w ankietyzacji po obu semestrach roku akademickiego 2019/2020 / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2020-12-18

Studenci Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej dwukrotnie wygrali w ankietowej rywalizacji międzywydziałowej studentów Politechniki Rzeszowskiej zorganizowanej przez Samorząd Studencki. Wypełnili największy odsetek ankiet w stosunku do liczby studentów (ponad 32%) po obu semestrach  roku akademickiego 2019/2020.  Za zgodą władz uczelni nagrodą za wygraną jest dzień wolny od zajęć dydaktycznych bez obowiązku ich odrabiania. W związku z wybuchem epidemii w letnim semestrze 2019/2020 Samorząd Studencki otrzymał zgodę na odebranie nagrody przez studentów WMiFS za obie wygrane w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

Decyzją Pani Prorektor ds. kształcenia dni 4.01.2021r. (poniedziałek) i 5.01.2021r. (wtorek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych bez obowiązku odrabiania dla studentów WMiFS.

Studentom Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej gratulujemy wygranej!