Strona: Pozytywna opinia PKA dla studiów II stopnia na kierunku inżynieria i analiza danych / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2022-03-17

Z radością informujemy, że w dniu 10 marca 2022 roku Polska Komisja Akredytacyjna wyraziła pozytywną opinię, że studia na kierunku inżynieria i analiza danych na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym, mają związek ze strategią uczelni oraz spełnione są warunki ich prowadzenia.

PKA wyraziła pozytywną opinię w związku ze złożonym do Ministerstwa Edukacji i Nauki wnioskiem przez Politechnikę Rzeszowską o pozwolenie na utworzenie studiów na kierunku inżynieria i analiza danych na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym. Po uzyskaniu zgody od Ministra, studia uruchomione byłyby od semestru letniego 2022/2023.