Strona: Pracownicy Politechniki Gdańskiej gośćmi w Zakładzie Matematyki Dyskretnej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Pracownicy Politechniki Gdańskiej gośćmi w Zakładzie Matematyki Dyskretnej

2021-09-14

W dniach 7-9 września 2021 roku pracownicy Zakładu Matematyki Dyskretnej gościli naukowców dr Magdę Dettlaff i dr Magdalenę Lemańską z Instytutu Matematyki Stosowanej, Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. W ramach seminarium naukowego zajmującego się teorią grafów, wspólnie rozwiązywano  problemy z zakresu matematyki dyskretnej, w tym problemy dominowania. Pobyt gości z Gdańska był również okazją do pokazania głównych atrakcji Rzeszowa i jego okolic. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że wspólna praca naukowa zaowocuje publikacjami naukowymi w najbliższej przyszłości.