Strona: Pracownicy WMiFS wyróżnieni odznaczeniami państwowymi / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Pracownicy WMiFS wyróżnieni odznaczeniami państwowymi

2015-10-05
, red.  Andrzej Bąk

2 października 2015 r. podczas Uroczystej Inauguracji Jubileuszowego 65. Roku Akademickiego 2015/2016 pracownicy Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej zostali wyróżnieni odznaczeniami państwowymi i resortowymi.

Honorowe wyróżnienia zostały wręczone wszystkim odznaczonym osobiście przez Panią Podsekretarz Stanu dr hab. Darię Lipińską-Nałęcz z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Złoty Krzyż Zasługi za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki otrzymali Pani dr Krystyna Chłędowska i Pan dr Tadeusz Jasiński, Srebrny Krzyż Zasługi za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki otrzymała Pani dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz Brązowy Krzyż Zasługi za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki otrzymała Pani dr Dorota Jakubczyk. Ponadto przyznano Medal Komisji Edukacji Narodowej za zasługi w działalności dydaktycznej dla Pani dr Krystyny Chłędowskiej i Pana dr Wiesława Stępnia.