Strona: Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiktorii Wojnarowskiej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiktorii Wojnarowskiej

2024-05-31
, red.  Sławomir Wolski

W dniu 29.05.2024 roku na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa  odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiktorii Wojnarowskiej zatrudnionej w Katedrze Fizyki i Inżynierii Medycznej. Promotorem rozprawy pt. Model MES kości miednicy do analizy biomechanicznej był dr hab. inż. Sławomir Miechowicz, prof. PRz.

Komisja doktorska jednomyślnie dopuściła rozprawę do dalszego procedowania.

Pani mgr inż.  Wiktorii Wojnarowskiej serdecznie gratulujemy udanej obrony i życzymy wielu kolejnych sukcesów!